Použitý materiál a tisk

👉 Unikátní obrazy, které tvoříme za vaší pomoci jsou kompletně vyrobené u nás, pěkně doma v 🇨🇿 ČR. Rámy máme od českých dodavatelů, kompletní sestavení dělá náš pantáta a to i včetně případného napínání malířského plátna na vnitřní rám (unikát u nás), tak třeba i to balení máme od českých firem. Je třeba zmínit, že všechny naše postupy máme vyladěné s důrazem na kvalitu a proto jsme se rozhodli, že konkrétně tisk budeme řešit přes naší lokální/profesionální tiskárnu, kdy i sebelepší “domácí” tiskárna se nemůže rovnat průmyslové tiskárně za nějaký ten 🍉…věříme, že kvalitu český zákazník ocení více než něco co si může vytisknout i sám doma.

Více informací máme níže 👇

V čem jsou Mestanazed.cz speciální?

Pojďme si udělat menší shrnutí proč si vybrat zrovna nás, bez toho abychom tady vypisovali nějakou tu zbytečnou omáčku. 😇

Žádná masová výroba, zde je každý kus originál! Nabízíme zcela unikátní konfiguraci obrazu s výběrem z Vašich oblíbených měst a míst na mapách s Vámi zvolenou textací a designem.

✅ Jako jedni z mála nabízíme kvalitní tiskařské plátno a plátno vám dokonce i napneme pro maximální zážitek z obrazu (plátno se ručně napíná přes rám).

✅ Vaše unikátní obrazy si netiskneme v pokojíčku nebo na sekretariátu ve škole, ale máme zkušeného tiskaře s průmyslovou tiskárnou, který nám garantuje svoji kvalitu tisku.

✅ Dřevěné rámy jsou od českých výrobců

✅ Finální sestavování obrazů probíhá pod naší střechou přímo nikým jiným než panem Kašparem seniorem.

✅ Náš editor stále aktualizujeme a dokážeme splnit i požadavky se kterými si náš editor “zatím” neporadí = stačí nám napsat email a my vám sneseme modré z nebe 🙂

✅ A hlavně!!! Zde jste umělcem Vy! S námi máte jedinečnou možnost vybrat si místo na Zemi dle Vašich požadavků a vydesignovat unikátní plakát, který nikde jinde nekoupíte! Umíme přizpůsobit design a barvy těm, které jsou na stěnách u Vás doma.

Do editoru