Mestanazed Zákaznické recenze

mestanazed.cz

Vážení zákazníci, vyobrazené recence jsou od našich realných zákazniků, kteří nás ohodnotili na základě objednávky. Recenze zobrazujeme sestupně podle data přijetí nehledě na počet hvězdiček, recenze sbíráme po přijetí objednávky.

Powered byCusRev
1-5 z 221 recenzí
 1. MG

  Zadaná GPS souřadnice nebyla adresa, kterou jsem potřeboval, cíl byl cca 300m jinde. Při objednávce jsem tomu nevěnoval pozornost, 100% důvěra se nevyplácí. Mohlo by na to být upozorněno, např. tím, že vyloženě napíšete, že ikonkou po mapě se dá krásně hýbat – to jsem zjistil až při dalším pokusu nanečisto o pár dní později. Srážím body za nepřesnost, jinak mapa graficky v pohodě.

 2. L

  Super

 3. MH
 4. JM

  Krásné zpracování a rychlé doručení..

 5. M

  Vlastním už dva obrazy od profíků z mestanazed.cz. Pomohli mi kreativním a neokoukaným způsobem zachytit dva významné okamžiky mého života – seznámení s manželem a narození našeho syna. S kvalitou jejich práce jsem velmi spokojená a určitě si v budoucnu objednám další. Šikovné ruce a velmi ochotní lidé při řešení individuálních požadavků jsou tu zárukou. Děkuji za Váš přístup. Všem doporučuji.