Mestanazed Zákaznické recenze

mestanazed.cz

Vážení zákazníci, vyobrazené recence jsou od našich realných zákazniků, kteří nás ohodnotili na základě objednávky. Recenze zobrazujeme sestupně podle data přijetí nehledě na počet hvězdiček, recenze sbíráme po přijetí objednávky.

Powered byCusRev
1-2 z 2 recenzí
  1. MG

    Zadaná GPS souřadnice nebyla adresa, kterou jsem potřeboval, cíl byl cca 300m jinde. Při objednávce jsem tomu nevěnoval pozornost, 100% důvěra se nevyplácí. Mohlo by na to být upozorněno, např. tím, že vyloženě napíšete, že ikonkou po mapě se dá krásně hýbat – to jsem zjistil až při dalším pokusu nanečisto o pár dní později. Srážím body za nepřesnost, jinak mapa graficky v pohodě.

  2. J

    Dodání trvalo dlouho a dárek jsem nestihl předat včas. Obchod se sice omluvil a psal, že má problém s dodavatelem rámu, ale i tak to trvalo dost dlouho. Byl jsem zvědavý a chtěl obraz vidět, tak jsem ho rozbalil. Dobře jsem udělal. Zjistil jsem, že plexisklo je opatlané a poškrábané, takže musím zítra zajít ke sklenáři a nechat si ho vyměnit za nepoškrábané sklo 😢, čímž mi ještě stoupnou náklady. Za ty peníze bych čekal opravdu velmi vysokou kvalitu!